Xitoyda ISU o'smirlar Gran-prisi - ISU Junior Grand Prix in China
The ISU o'smirlar Gran-prisi yilda Xitoy xalqaro figurali uchish musobaqa. Tomonidan sanksiya qilingan Xalqaro konkida uchish ittifoqi, ba'zi yillarda kuzda JGP seriyasining bir qismi sifatida o'tkaziladi. Fanlari bo'yicha medallar berilishi mumkin erkaklar yakkaliklari, ayollar singllari, konkida uchish va muzli raqs.
Kichik medalchilar
Erkaklar
Erkaklar o'rtasidagi medal sovrindorlari | |||||
---|---|---|---|---|---|
Yil | Manzil | Oltin | Kumush | Bronza | Tafsilotlar |
1998 | Pekin | Guo Zhengzin | Gao Song | Yu Vang | |
2000 | Harbin | Ma Siaodong | Johnny Weir | Yingdi Ma | |
2002 | Pekin | Mixail Magerovskiy | Rui Yi | Vu Jialiang | |
2004 | Harbin | Mixail Magerovskiy | Jamol Usmon | Kazumi Kishimoto | [1] |
2010 Yakuniy | Pekin | Richard Dornbush | Yan Xan | Andrey Rogozine |
Xonimlar
Ayollar medali sovrindorlari | |||||
---|---|---|---|---|---|
Yil | Manzil | Oltin | Kumush | Bronza | Tafsilotlar |
1998 | Pekin | Yoshie Onda | Gvenell Xullien | Van Xuan | |
2000 | Harbin | Yukari Nakano | Marianne Dubuk | Stefani Chjan | |
2002 | Pekin | Miki Ando | Beatrisa Liang | Ye Bin Mok | |
2004 | Harbin | Nana Takeda | Yuna Kim | Jessica Dubé | [1] |
2010 Yakuniy | Pekin | Adelina Sotnikova | Elizaveta Tuktamysheva | Li Zijun |
Juftliklar
Yoshlar juftligi medalchilari | |||||
---|---|---|---|---|---|
Yil | Manzil | Oltin | Kumush | Bronza | Tafsilotlar |
1998 | Pekin | Chjan Xiaodan / Chjan Xao | Melika Brozovich / Anton Nimenko | Anna Kaverzina / Vitaliy Dubina | |
2000 | Harbin | Chjan Dan / Chjan Xao | Ding Yang / Ren Zhonfey | Yuko Kavaguti / Aleksandr Markuntsov | |
2002 | Pekin | Chjan Dan / Chjan Xao | Tiffany Vise / Laureano Ibarra | Tatyana Kokoreva / Egor Golovkin | |
2004 | Harbin | Mariya Muxorova / Maksim Trankov | Jessica Dubé / Bris Devison | Elena Efayeva / Aleksey Menshikov | [1] |
2010 Yakuniy | Pekin | Narumi Takaxashi / Mervin Tran | Kseniya Stolbova / Fedor Klimov | Yu Syaoyu / Jin Yang |
Muzli raqs
Muzda raqs tushadigan o'spirinchilar | |||||
---|---|---|---|---|---|
Yil | Manzil | Oltin | Kumush | Bronza | Tafsilotlar |
1998 | Pekin | Flaviya Ottaviani / Massimo Skali | Melissa Gregori / Jeyms Shufford | Nelly Gourvest / Sedrik Pernet | |
2000 | Harbin | Kendra Gudvin / Kris Obzanskiy | Natali Pechalat / Fabian Burzat | Ketrin Perreault / Charlz A. Perreault | |
2002 | Pekin | Kristina Beyer / Uilyam Beyr | Ekaterina Rubleva / Ivan Shefer | Loren Galler-Rabinovits / Devid Mitchell | |
2004 | Harbin | Tessa fazilati / Skott Moir | Natalya Mixaylova / Arkadi Sergeev | Trina Pratt / Todd Gilles | [1] |
2010 Yakuniy | Pekin | Kseniya Monko / Kirill Xaliavin | Viktoriya Sinitsina / Ruslan Jiganshin | Aleksandra Stepanova / Ivan Bukin |
Adabiyotlar
- ^ a b v d "2004 yil JGP Harbin". Xalqaro konkida uchish ittifoqi.