Shot-trek - 2015 yilgi qishki Universiadada konkida uchish - erkaklar 5000 metrga estafeta - Short track speed skating at the 2015 Winter Universiade – Mens 5000 metres relay - Wikipedia
Bu maqola emas keltirish har qanday manbalar.2015 yil fevral) (Ushbu shablon xabarini qanday va qachon olib tashlashni bilib oling) ( |
The erkaklar 5000 metrga estafeta raqobati SHort-trekda tezkor uchish da 2015 yilgi qishki Universiada Igloo Universiadasida bo'lib o'tdi, Granada saralash 11 fevralda, yarim final 12 fevralda, final esa 13 fevralda bo'lib o'tdi.
Natijalar
Issiqlik
- Q - yarim finalga yo'llanma oldi
- QT- vaqt bo'yicha malakaga ega
- ADV - rivojlangan
- Qalam - jarima
Rank | Issiqlik | Mamlakat | Bib | Ism | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Xitoy | 55 56 58 59 | Chen Guang Ma Xinguang Suy Sin Xu Fu | 7:08.372 | Q |
2 | 1 | Rossiya | 89 90 92 93 | Dmitriy Miasnikov Kirill Shashin Eduard Strelkov Timur Zaxarov | 7:08.689 | Q |
3 | 1 | Ukraina | 95 96 97 98 | Mykyta Sokolov Artem Xmelivskiy Stanislav Omelchenko Oleksandr Jeltonog | 7:28.729 | |
1 | 2 | Qo'shma Shtatlar | 99 100 101 104 | Adam Kallister Uilyam Mullarki Benjamin Oh Jae Jae Yoo | 7:02.986 | Q |
2 | 2 | Kanada | 50 51 53 54 | Samuel Belanger-Marseau Cedrik Blais Yoan Gautier Uilyam Lui Preudxom | 7:03.093 | Q |
3 | 2 | Polsha | 83 84 86 87 | Adam Filipovich Rafaal Grisner Mixal Klosiyskiy Voytsex Kranikki | 7:03.231 | QT |
1 | 3 | Janubiy Koreya | 75 76 77 78 | Kim Jun-Chun Li Xyo-Bend Park Se-Young Seo Yi-Ra | 7:08.841 | Q |
2 | 3 | Yaponiya | 70 71 72 73 | Ivashita Xijiri Muratake Xironobu Sekai Minto Yokoyama Xiroki | 7:08.992 | Q |
3 | 3 | Frantsiya | 62 64 65 66 | Pol Bomamp Yoann Martinez Jeremi Masson Tristan Navarro | 7:10.652 | QT |
Yarim final
- QA - A finaliga yo'llanma oldi
- QB - B finaliga yo'llanma oldi
- ADV - rivojlangan
- Qalam - jarima
Rank | Issiqlik | Mamlakat | Bib | Ism | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Xitoy | 55 56 58 59 | Chen Guang Ma Xingguang Suy Sin Xu Fu | 6:57.359 | QA |
2 | 1 | Yaponiya | 70 71 72 73 | Ivashita Xijiri Muratake Xironobu Sekai Minto Yokoyama Xiroki | 6:57.84 | QA |
3 | 1 | Janubiy Koreya | 74 75 76 78 | Xan Sen Su Kim Jun Chun Li Xyo Seo Yi-ra | 6:57.857 | QB |
4 | 1 | Polsha | 83 84 85 87 | Adam Filipovich Rafaal Grisner Voytsex Kamienski Voytsex Kranikki | 7:03.991 | QB |
1 | 2 | Rossiya | 89 90 92 93 | Dmitriy Miasnikov Kirill Shashin Eduard Strelkov Timur Zaxarov | 6:59.827 | QA |
2 | 2 | Frantsiya | 63 64 65 66 | Tomas Meline Yoann Martinez Jeremi Masson Tristan Navarro | 6:59.969 | QA |
3 | 2 | Kanada | 50 52 53 54 | Samuel Belanger-Marseau Paskal Dion Yoan Gautier Uilyam Lui Preudxom | 7:00.174 | QB |
4 | 2 | Qo'shma Shtatlar | 99 101 103 104 | Adam Kallister Benjamin Oh Aaron Tran Jae Jae Yoo | 7:03.42 | QB |
B final (tasniflash bosqichi)
Rank | Mamlakat | Bib | Ism | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|---|---|
5 | Janubiy Koreya | 74 76 77 78 | Xan Sen Su Li Xyo Park Se-Young Seo Yi-ra | 6:39.442 | UR |
6 | Kanada | 50 51 53 54 | Samuel Belanger-Marseau Cedrik Blais Yoan Gautier Uilyam Lui Preudxom | 6:50.31 | |
7 | Polsha | 83 85 86 87 | Adam Filipovich Voytsex Kamienski Mixal Klosiyskiy Voytsex Kranikki | Vaqt yo'q | |
Qo'shma Shtatlar | 99 100 103 104 | Adam Kallister Uilyam Mullarki Aaron Tran Jae Jae Yoo | Qalam |
A final (medallar davri)
Rank | Mamlakat | Bib | Ism | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|---|---|
Xitoy | 55 56 58 59 | Chen Guang Ma Xingguang Suy Sin Xu Fu | 7:11.252 | ||
Rossiya | 89 90 92 93 | Dmitriy Miasnikov Kirill Shashin Eduard Strelkov Timur Zaxarov | 7:11.623 | ||
Frantsiya | 63 64 65 66 | Tomas Meline Yoann Martinez Jeremi Masson Tristan Navarro | 7:11.745 | ||
4 | Yaponiya | 69 71 72 73 | Ivasa Dan Muratake Xironobu Sekai Minto Yokoyama Xiroki | 7:17.456 |