Shot-trek - 2015 yilgi qishki Universiadada tezkor konkida uchish - ayollar 1000 metrga - Short track speed skating at the 2015 Winter Universiade – Womens 1000 metres - Wikipedia
Bu maqola emas keltirish har qanday manbalar.2015 yil fevral) (Ushbu shablon xabarini qanday va qachon olib tashlashni bilib oling) ( |
The ayollar 1000 metrga raqobat SHort-trekda tezkor uchish da 2015 yilgi qishki Universiada Igloo Universiadasida bo'lib o'tdi, Granada 13 fevral kuni.
Natijalar
Issiqlik
- Q - chorak finalga yo'llanma oldi
- QT- vaqt bo'yicha malakaga ega
- ADV - rivojlangan
- Qalam - jarima
Chorak final
- Q - yarim finalga yo'llanma oldi
- ADV - rivojlangan
- Qalam - jarima
Rank | Issiqlik | Bib | Ism | Mamlakat | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 24 | Agnė Sereikaitė | Litva | 1:32.762 | Q |
2 | 1 | 7 | Dji Syu | Xitoy | 1:32.961 | Q |
3 | 1 | 31 | Liya Stepanova | Rossiya | 1:34.833 | |
4 | 1 | 17 | Yoshida Mari | Yaponiya | 1:35.501 | |
5 | 1 | 34 | Olena Korinchuk | Ukraina | 1:36.477 | |
1 | 2 | 22 | O'g'il Xa-kyung | Janubiy Koreya | 1:34.448 | Q |
2 | 2 | 9 | Lin Men | Xitoy | 1:34.567 | Q |
3 | 2 | 13 | Kikuchi Moemi | Yaponiya | 1:34.854 | |
4 | 2 | 5 | Kerolin Truchon | Kanada | 1:35.127 | |
1 | 3 | 20 | Li Yun Byul | Janubiy Koreya | 1:38.107 | Q |
2 | 3 | 2 | Namasti Kamil Xarris-Gotye | Kanada | 1:38.196 | Q |
3 | 3 | 14 | Kikuchi Yuki | Yaponiya | 1:38.353 | |
4 | 3 | 12 | Yleniya Tota | Italiya | 1:40.347 | |
1 | 4 | 19 | Kim A-lang | Janubiy Koreya | 1:33.394 | Q |
2 | 4 | 6 | Xan Yutong | Xitoy | 1:33.464 | Q |
3 | 4 | 4 | Keri Elizabeth Morrison | Kanada | 1:33.653 | |
4 | 4 | 38 | Ketrin Ralston | Qo'shma Shtatlar | Vaqt yo'q |
Yarim final
- QA - A finaliga yo'llanma oldi
- QB - B finaliga yo'llanma oldi
- ADV - rivojlangan
- Qalam - jarima
Rank | Issiqlik | Bib | Ism | Mamlakat | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 22 | O'g'il Xa-kyung | Janubiy Koreya | 1:37.892 | QA |
2 | 1 | 19 | Kim A-lang | Janubiy Koreya | 1:37.954 | QA |
3 | 1 | 2 | Namasti Kamil Xarris-Gotye | Kanada | 1:38.104 | QB |
4 | 1 | 7 | Dji Syu | Xitoy | 1:38.971 | QB |
1 | 2 | 24 | Agnė Sereikaitė | Litva | 1:31.131 | QA |
2 | 2 | 20 | Li Yun Byul | Janubiy Koreya | 1:33.991 | QA |
3 | 2 | 9 | Lin Men | Xitoy | 1:34.278 | QB |
2 | 6 | Xan Yutong | Xitoy | Qalam |
B final (tasniflash bosqichi)
Rank | Bib | Ism | Mamlakat | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|---|---|
5 | 7 | Dji Syu | Xitoy | 1:59.188 | |
2 | Namasti Kamil Xarris-Gotye | Kanada | Qalam | ||
9 | Lin Men | Xitoy | Qalam |
A final (medallar davri)
Rank | Bib | Ism | Mamlakat | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|---|---|
19 | Kim A-lang | Janubiy Koreya | 1:37.321 | ||
20 | Li Yun Byul | Janubiy Koreya | 1:37.488 | ||
22 | O'g'il Xa-kyung | Janubiy Koreya | 1:37.705 | ||
4 | 24 | Agnė Sereikaite | Litva | 1:38.247 |