2018 yilgi yozgi o'smirlar Olimpiadasida suzish - 4 × 100 metrlik estafeta aralashmasi - Swimming at the 2018 Summer Youth Olympics – Mixed 4 × 100 metre freestyle relay - Wikipedia
Aralash 4 × 100 metrga estafeta estafetasi 2018 yilgi yozgi o'smirlar Olimpiadasida | |
---|---|
Joy | Natatoriya |
Sanalar | 7 oktyabr |
Raqobatchilar | 20 millatdan 86 nafari |
Yutuq vaqti | 3:28.50 |
Medalchilar | |
Suzish da 2018 yil yozgi o'spirin olimpiadasi | ||
---|---|---|
Erkin uslub | ||
50 m | bolalar | qizlar |
100 m | bolalar | qizlar |
200 m | bolalar | qizlar |
400 m | bolalar | qizlar |
800 m | bolalar | qizlar |
Orqa suzish | ||
50 m | bolalar | qizlar |
100 m | bolalar | qizlar |
200 m | bolalar | qizlar |
Ko'krak urish | ||
50 m | bolalar | qizlar |
100 m | bolalar | qizlar |
200 m | bolalar | qizlar |
Kelebek | ||
50 m | bolalar | qizlar |
100 m | bolalar | qizlar |
200 m | bolalar | qizlar |
Shaxsiy aralash | ||
200 m | bolalar | qizlar |
Erkin estafeta | ||
4 × 100 m | bolalar | qizlar |
aralashgan | ||
Medley estafetasi | ||
4 × 100 m | bolalar | qizlar |
aralashgan | ||
The aralash 4 × 100 metrga erkin usulda estafeta tadbir 2018 yil yozgi o'spirin olimpiadasi 7 oktyabr kuni bo'lib o'tdi Natatoriya yilda Buenos-Ayres, Argentina.[1]
Natijalar
Issiqlik
Issiqlik soat 11: 27da boshlandi.[2]
Yakuniy
Final soat 18:51 da bo'lib o'tdi.[3]
Rank | Ip | Ism | Millati | Vaqt | Izohlar |
---|---|---|---|---|---|
8 | Kliment Kolesnikov (48.17) Andrey Minakov (49.60) Polina Egorova (55.71) Elizaveta Klevanovich (55.02) | Rossiya | 3:28.50 | ||
4 | Lukas Peixoto (50.30) Ana Vieira (55.93) Andre Kalvello (48.66) Rafaela Raurich (55.24) | Braziliya | 3:30.13 | ||
3 | Shen Tsziyaxo (50.83) Hong Jinquan (50.46) Lin Xintong (55.44) Yang Junxuan (53.72) | Xitoy | 3:30.45 | ||
4 | 6 | Rafael Miroslav (50.49) Luka Armbruster (51.21) Anjelina Koxler (56.09) Yuliya Mrozinski (55.24) | Germaniya | 3:33.03 | |
5 | 1 | Yakub Kraska (49.12) Jakub Majerski (50.23) Korneliya Fidkievich (57.03) Aleksandra Knop (56.70) | Polsha | 3:33.08 | |
6 | 2 | Eshton Brinkuort (50.61) Jozef Jekson (51.56) Michaela Rayan (56.14) Abbey Uebb (55.72) | Avstraliya | 3:34.03 | |
7 | 7 | Keysuke Yoshida (51.34) Taku Taniguchi (52.67) Mayuka Yamamoto (55.53) Nagisa Ikemoto (54.64) | Yaponiya | 3:34.18 | |
5 | Denis Loktev (50.56) Gal Koen Groumi (50.41) Lea Polonskiy (57.03) Anastasiya Gorbenko | Isroil | DSQ |
Adabiyotlar
- ^ "Suzish - musobaqalar jadvali" (PDF). buenosaires2018.com. 7 oktyabr 2018 yil. Olingan 14 oktyabr 2018.
- ^ Issiqlik natijalari
- ^ Yakuniy natijalar