2019 yilgi Evropa o'yinlarida kurash - ayollar o'rtasida erkin kurash 76 kg - Wrestling at the 2019 European Games – Womens freestyle 76 kg - Wikipedia
Ayollar o'rtasida erkin kurash bo'yicha 76 kg 2019 yilgi Evropa o'yinlarida | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Joy | Minsk sport saroyi | ||||||||||||
Sana | 27 iyun va 28 iyun | ||||||||||||
Raqobatchilar | 16 millatlardan 16 nafari | ||||||||||||
Medalchilar | |||||||||||||
| |||||||||||||
Kurash da 2019 yilgi Evropa o'yinlari | |||
---|---|---|---|
Erkin uslub | Yunon-rim | Ayollar | |
57 kg | 60 kg | 50 kg | |
65 kg | 67 kg | 53 kg | |
74 kg | 77 kg | 57 kg | |
86 kg | 87 kg | 62 kg | |
97 kg | 97 kg | 68 kg | |
125 kg | 130 kg | 76 kg | |
Erkaklar o'rtasida 76 kilogramm vazn kurash da raqobat 2019 yilgi Evropa o'yinlari yilda Minsk 2019 yil 27-28 iyun kunlari bo'lib o'tdi Minsk sport saroyi.[1] [2]
Jadval
Hamma vaqt tugadi FET (UTC + 03: 00 )
Sana | Vaqt | Tadbir |
---|---|---|
Payshanba, 27 iyun 2019 | 12:40 | 1/8 final |
13:50 | Chorak final | |
18:30 | Yarim final | |
2019 yil 28-iyun, juma | 11:20 | Qayta ishlash |
19:50 | Finallar |
Natijalar
- Afsona
- F - yutdi yiqilish
Asosiy qavs
1/8 final | Chorak final | Yarim final | Yakuniy | |||||||||||||||
Jorjina Nelthorp (GBR ) | 2F | |||||||||||||||||
Daria Osokka (POL ) | 5 | Jorjina Nelthorp (GBR ) | 2 | |||||||||||||||
Eirini Pitsiava (GRE ) | 0 | Sobira Alieva (AZE ) | 8 | |||||||||||||||
Sobira Alieva (AZE ) | 9 | Sobira Alieva (AZE ) | 1 | |||||||||||||||
Iselin Moen Solxaym (YO'Q ) | 2 | Frensi Radel (GER ) | 11 | |||||||||||||||
Frensi Radel (GER ) | 12 | Frensi Radel (GER ) | 7 | |||||||||||||||
Ayşegül Özbeğe (TUR ) | 2 | Ayşegül Özbeğe (TUR ) | 0 | |||||||||||||||
Cătălina Axente (ROU ) | 2 | Frensi Radel (GER ) | 0 | |||||||||||||||
Mariya Oryashkova (BUL ) | 0 | Vasilisa Marzaliuk (BLR ) | 9 | |||||||||||||||
Alla Belinska (UKR ) | 10 | Alla Belinska (UKR ) | 0 | |||||||||||||||
Epp Mäe (est ) | 3 | Epp Mäe (est ) | 8 | |||||||||||||||
Zsanett Nemet (HUN ) | 0 | Epp Mäe (est ) | 3 | |||||||||||||||
Martina Kuenz (AUT ) | 10 | Vasilisa Marzaliuk (BLR ) | 5 | |||||||||||||||
Kamilė Gaučaitė (LTU ) | 0 | Martina Kuenz (AUT ) | 2 | |||||||||||||||
Natalya Vorobieva (RUS ) | 1 | Vasilisa Marzaliuk (BLR ) | 3 | |||||||||||||||
Vasilisa Marzaliuk (BLR ) | 2 |
Qayta ishlash
Qayta tiklash 1-tur | Bronza medallari | ||||||||||
Iselin Moen Solxaym (YO'Q ) | 4F | Iselin Moen Solxaym (YO'Q ) | 2F | ||||||||
Ayşegül Özbeğe (TUR ) | 0 | Sobira Alieva (AZE ) | 0 | ||||||||
Natalya Vorobieva (RUS ) | 17 | Natalya Vorobieva (RUS ) | 3 | ||||||||
Martina Kuenz (AUT ) | 6 | Epp Mäe (est ) | 5 |
Adabiyotlar
- ^ Jadval
- ^ "Natijalar" (PDF). Birlashgan Jahon Kurashi. Olingan 29 iyun 2019.